درباره هزاره سوم

درباره هزاره سوم

شرکت هزاره سوم زرین کیش در سال ١٣٩٢ در جزیره کیش به ثبت رسید. این شرکت با بهره گیری دانش و تجربه جهانی و بهره مندی از مدیران و کارشناسان متخصص در زمینه تاسیس ، راه اندازی ، اداره و استاندارد سازی واحد‌های اقامتی ، تفریحی و گردشگری کشور و نیز خدمات بازرگانی مرتبط فعالیت داشته و تاکنون با راه اندازی و مدیریت تاسیسات گردشگری و همچنین تاکید بر آموزش مداوم منابع انسانی شاغل در این صنعت ، از خود کارنامه ای موفق برجای گذاشته است و همواره تلاش دارد در جهت کسب منافع ذینفعان ، باعث رشد و پیشرفت صنعت گردشگری کشور نیز باشد.

هیئت مدیره

دکتر مهرداد تاوتلی

دکتر مهرداد تاوتلی

مدیرعامل گروه هزاره سوم

دکتر مهرداد تاوتلی

مدیرعامل گروه هزاره سوم
مهندس حامد سلامی

مهندس حامد سلامی

رئیس هیئت مدیره
مهندس حمید سلامی

مهندس حمید سلامی

عضو هیئت مدیره
اهداف فعالیت 
اهداف فعالیت

اهداف فعالیت

خدمات متنوع و مبتنی بر خلاقیت و نوآوری در حوزه گردشگری با کیفیت مناسب به منظور جلب رضایت مشتریان برخوردار از سلیقه های متنوع و کسب وفاداری آنان از اهداف مهم این شرکت تلقی می‌شود.
همچنین مالکیت هتل هایی با درجه ستاره های متفاوت در مقاصد مهم گردشگری داخلی و توسعه برند از طریق هم افزایی و هم پوشانی با شرکت های زیرمجموعه و تکمیل کننده زنجیره خدمات گردشگری هزاره سوم و ورود به بازار سرمایه در جهت حداکثری سودآوری ذینفعان از دیگر اهداف شرکت هزاره سوم می باشد.

چشم انداز فعالیت

گروه گردشگری هزاره سوم تلاش دارد تا به لحاظ عملکرد کاری و کیفیت خدمات به یکی از شرکت های برتر در سطح بین المللی از دیدگاه مشتریان و کارکنان و ذینفعان تبدیل شود. همچنین این شرکت به عنوان معتبرترین برند تخصصی گردشگری ایران شناخته خواهد شد.

ارزش های هزاره سوم

سرمایه گذاری ، راه اندازی ، مشاوره ، تجهیز و بهره برداری واحدهای گردشگری و هتلداری با گروه گردشگری هزاره سوم

مشاوره رایگان تماس با ما