هتل جزء آن دست از فضاهایی است که برای گذراندن اقامت در تعطیلات آن را برمی گزینیم. هتل ها مهم ترین عناصر مناطق گردشگری به شمار می روند و طرحی هتل و یا محل اقامت برای یک منطقه گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. دلیل این اهمیت رشد اقتصادی و فرهنگی است که در صنعت توریسم و گردشگری نهفته است. مهم ترین ویژگی طراحی داخلی هتل طراحی لابی، طراحی اتاق ها، تقسیم بندی فضا، و زیبایی هر چه بیشتر عرصه هاست. همپنین مهم ترین ویژگی این کاربری طراحی هتل با رویکرد معماری پایدار، طراحی هتل 5 ستاره، طراحی هتل های معماری یا طراحی هتل آپارتمان می باشد

طراحی هتل یکی از شاخه های اصلی طراحی معماری  است

 

طراحی هتل.

مشاوره رایگان و بازدید از زمین محل احداث

طراحی نقشه های معماری بر اساس دستور نقشه

طراحی نقشه های سازه، تاسیسات برق و تاسیسات مکانیک

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی به تفکیک فضاها

طراحی نورپردازی بر اساس کاربری فضاها

طراحی کلیه نقشه ها در فاز ۲ (ارائه ی دیتیل های اجرایی)

مشاوره در اجرا و ساخت هتل به صورت مدیریت پیمان

مراحل طراحی هتل

طراحی کانسپت

طراحی نقشه معماری

طراحی نقشه های سازه، تاسیسات برق و مکانیک

طراحی نما

طراحی محوطه و فضاهای عمومی

طراحی دکوراسیون داخلی هتل

طراحی مشاعات و فضاهای رفاهی

به طور کلی در بحث طراحی هتل این ۷ بخش را می بایست طراحی و اجرا نمایید. مسلماً طراح هتل شما اگر درست انتخاب شود قطعاً از تجربه و خلاقیت خود برای بهبود کیفیت فضاها و بالا بردن راندمان معماری استفاده خواهد کرد استاندارد های روز جهان را در طراحی هتل مطالعه نمایید و برای طراحی ساختمانی زیبا و کارآمد که هدف آن کسب درآمد است از افراد و گروه های متخصص استفاده نمایید.

شما می بایست کلیه فضاها را بر اساس استاندارد های جهانی در طراحی هتل و خلاقیت در جانمایی فضاها طراحی نمایید. هرچه فضاهای مختلف با متراژ های صحیح طراحی شده باشند بیشترین رضایت مندی نزد مشتریان و مسافران هتل ایجاد می شود و این اتفاق به جذب افراد جدید جهت اقامت در هتل شما کمک میکند. بدون اینکه هزینه ای برای تبلیغات و بازاریابی پرداخت کرده باشید.

جهت هماهنگی جلسه حضوری و کسب مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ما درخواست مشاوره